Маргааш цахилгааны хязгаарлалт хийгдэх газрууд

2019 оны дөрөвдүгээр сарын 17-ны өдөр буюу Лхагва гарагаас тавдугаар сарын 1-нийг хүртэл УБЦТС ТӨХК-аас шугам сүлжээнд засвар хийх хуваарийг хүргэж байна.

Дараах газруудад цахилгаан таслах тул хэрэглээгээ зохицуулахыг хүслээ. Цахилгаан шугам тоноглолд энэ сард хийгдэх хуваарийг бүрэн эхээр нь үзэх бол ЭНД дарна уу.

2019 оны дөрөвдүгээр сарын 17-наас тавдугаар сарын 1-нийг хүртэл шугам сүлжээнд засвар хийх хуваарь:

 

17/IV Баянзүрх 11:00-16:00 8-р хороо АТҮТ Баянзүрх салбар, Хилчингийн 55, 55/А, 55/Б, 7-р байрууд, Хууль сахиулах их сургууль, 32-р цэцэрлэг, Академи хотхон, СӨХ болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-17:30 8, 17-р хороо 016-р Цэргийн ангийн зоорь, Жимобайл, Скайтел, Тайгын булаг, Мосол, Охин хүү, Бэсрэгтрейд,  Натуца,  Эрхэс трейд, Од мөнх, Энх мөнх трэйд, Амин уул, Трансбус, Манлай, Мод эд, ХАОЕН, Престийж фүүд ХХК-ууд, Орхон түшээ мөрөн БГБХ, Иргэн Мөнхтуяа, Мөнх-Эрдэнэ, Аваасүрэн, Энхсайхан, Баттөгс, Ганбаатар, Энхтайван, Л.Гэрэлмаа, Сэрдамба, Баттөмөр /цайны газар/, Ж.Болдбаатар, Данзан, Хуяг /блок/, Батцэнд, Энхбат, Готовчулуун /гараж/, Болдбаатар, Энхтайван, Ундрахбат, Эрдэнэбилэг, Маналжав /дугуй засвар/, Даваасүрэн, Төмөрхуяг, Түмэндэмбэрэл, Ж.Хүрэлбат, Энхтайван, Баяраа /ХОС/, Ч.Отгонбаяр, Сэргэлэнбат, Бат-Эрдэнэ, Ц.Одхүү, Баянмөнх, Баясгалан, Баасанжав болон эдгээрийн ойр орчмоор
Баянгол 11:00-17:00 4, 6-р хороо 10-р хорооллын 8/А, 10, 10/Е, 45, 45/1-45/6, 49, 49/7, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, К/102-К/107, Сан-50, Элба-48, 101-113, 301-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан 11:00-18:00 2, 20, 25-р хороо 114-р сургууль, Жимобайлын станц, Эх нялхсын сувилал, Геологийн төв лаборатори, Зуслангууд, Орбит, Одонт, Малчин, Хайрханы гудамжууд, Эж эрдэнэ ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор
Төв аймаг 10:00-13:00 Зуунмод сумын Дэнжийн 6-15-р гудамж
14:00-18:00 Зуунмод сумын Дэнж
17-19/IV Хан-Уул 11.00-17.00 12-р хороо Карьер, Блок, Хайрганы үйлдвэрүүд болон ВСММ ХХК-ийн 35 кВ-ын дэд станцуудаас цахилгаанаар тэжээгддэг хэрэглэгчид
18/IV Сүхбаатар 11:00-17:00 8-р хороо 2, 8, 15, 15Б, 29, 34, 34Б, 36, 42Б, 47-р байрууд,  Багшийн мэргэжил дээшлүүлэх институт, Этүгэн дээд сургууль. МУБИС, Багшийн коллеж, МУИС, Монголын оюутны холбоо, Магм од, Сэлэнгэ пресс, Ин клуб, Чиэйби, Мако, Эс Пи Си, Говийн бараа, Эмнэлэг техник, ХХК-ууд, Идэр цогцолбор, Хобби сургууль, Цайны газар, БНХАУ-ын ЭСЯ, Усан спорт сургалтын төв болон эдгээрийн ойр орчмоор
Хан-Уул 10:30-18:00 11-р хороо УСУГ-ын худгууд, Бага тэнгэрийн ам
Баянгол 11:00-18:00 20-р хороо Мон Хюндай Киа, Бүрд, УБ менежмент, Мон-Таг, Асфальт, Ган гүүр, Иточу корпораци, Баганат өргөө ХХК-ууд, Төмөр замын ажилчдын орон сууц болон эдгээрийн ойр орчмоор
Налайх 10.00-17.00 3-р хороо Аж үйлдвэрийн парк
Төв аймаг 10:00-13:00 Зуунмод сумын болон аймгийн ЗДТГ-ууд, Цагдаа, Самата баар, Боловсрол соёлын газар, Хас банк, Мобиком, Татварын хэлтэс, Намын байр, 9, 10-р байрууд
19/IV Баянзүрх 11:00-18:00 19, 22-р хороо 16-р хороолол, Грийн аппарт 39/А, 39/Б, 39/В, Нью таун 43/А, 43/Б, Тамирчин 1-7-р гудамжууд, 1-5 байрууд, Газар шилтгээн, Хонгор унага, Цагаан хаш, Асио, ТБТЭ, Суман гүн трейд, Идэр авэйшн Монголия, Бугат Алтай, Урьхан түрүү, Богц оюут ХХК-ууд, Далай тэнгис ХЭАА, АЖУГД сургууль,  Онч мэргэн өрхийн эмнэлэг, Иргэн Мөнгөнбаатар, Олзвой, Цэцгээ, Жамбал, Нямболд, Сэмбээ, Должоо, Өнөржаргал, Пүрэвдулам, Батмагнай, Өлзийдэлгэр, Тамжид, Одхүү болон эдгээрийн ойр орчмоор
Хан-Уул 10:30-18:00 4, 6, 7, 8-р хороо Жаст ойл ШТС, Нүхтийн ам, Нүхтийн 26-29, Жаргалантын 1, Сонсголонгийн 1, 2, 4-р гудамжууд, НҮН-байрууд, Ватиканы сүм, Хоёулаа хүү ХХК, Монгол шуудан-30 салбар,  Дүүргийн ЭМН, Амбулатори-1, Яармагийн цагдаагийн тасаг болон эдгээрийн ойр орчмоор 
Сонгино-хайрхан 11:00-17:00 18, 19, 29-р хороо 22/А, 22/Б, 23/А, 23/Б, 23/В, 23/Г, 27/1, 27/2, Москва хороолол 133, 141, 143-р байрууд, Хөрс худалдааны төв тэр орчмын болон эдгээрийн ойр орчмоор 
Төв аймаг 10:00-13:00 Зуунмод сумын Хуульчдын хотхон
14:00-18:00 Зуунмод сумын 11, 12, 29, 30-р байрууд, 3-р уурын зуух,  Сургуулийн дотуур байр, Прокурор, Худаг, Хүмүүн цогцолборын Б байр
22/IV Баянзүрх 11:00-17:30 5, 16, 22, 19-р хороо, Өлгийн 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 31-р гудамжууд, Газарчны 1-9, ЦИС-1-р хэсэг, Ойн 1, 2-р гудамжууд,  Төгөл хусхан 1-14, 69/А, 69/Б, 88, 89, 91, 106-р байрууд, Сэлвэшн арми ТББ, ЖМБО, 128-р цэцэрлэг, Цагдаагийн орон сууцны барилга, Таманука /МОНТС/, Зүтгэл найдвар ЗБН, МЦХ ВТС-83, Алаг адуут СӨХ, Дүүргийн Цагдаагийн хэлтэс, ШУТИС-ийн МХТС, Оюутны байр, Нью жуулчин турс, Батхангай өргөө , Мөнгөн сав тоног, Немон, Боса-3, Булган уянга, Хэ До Инда трейд, Өлгийн халамжийн төв, Өнө мандал ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сүхбаатар 11:00-17:00 10, 11-р хороо Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, ЦЕГ-ын Холбооны хэлтэс, Сэргээн засалт хөгжлийн үндэсний төв,  Арьсны өвчин судлалын төв, Хараа, сонсголын бэрхшээлтэй хүүхдийн тусгай сургууль, Цагдаагийн ажилчдын орон сууц болон эдгээрийн ойр орчмоор
Баянгол 10:30-18:00 4, 20-р хороо 29-р бааз 50 машины гараж, Жаст, Шунхлай ШТС-ууд, Говь ХХК, Сэргээгдэх эрчим хүчний газар, Гурвалжингийн гүүрний зүүн талаар ТЗҮААЭГ-ын агуулах болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан 11:00-18:00 20, 22, 23-р хороо Хилчиний 44, Баян-Уулын 2-1, Тахилтын ам, Тахилтын 1, 6, 7, 11, 12, 13, 27, Задгай гудамжууд, Цагдаа толгой, Оюунчимэг өрхийн эмнэлэг, 122-р сургууль, 188-р цэцэрлэг, Мон суль, Свифтланд, Дашваанжил, Шилэн хийц, Ди Эйч Ти Эн ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-18:00 23, 30-р хороо Овоотын 70, 71, Хангайн 61 Т-20/А, 67, Хайрханы 2 Т/51 гудамжууд, Цог намсрай ХХК болон ойр орчмоор
Төв аймаг 09.30-18.00 Баянцагаан сум
10:00-13:00 Зуунмод сумын УБЦТС ТӨХК-ийн Зуунмод ХҮТ, Сувиллын ясли, Халамж үйлчилгээний төв, 40 айл, Хүнсний үйлдвэр, 5-8, 13-р байрууд, Цахиурт дэлгүүр, Шинэ ертөнц зочид буудал болон эдгээрийн ойр орчмоор
11.00-18.00 Эрдэнэ сум
11:00-19:00 Баян-Өнжүүл сумын төв, ЗДТГ, Хүн эмнэлэг, Холбоо, Сургууль, Хаан банк, гэр хороолол
14:00-18:00 Зуунмод сумын Хаан банк, Төв санаа ХХК, Толин хул зоогийн газар, Махны зах, 3, 4-р байр, Өлзийт үйлдвэр орчмоор
22, 23/IV Налайх 10.00-18.00 Аржанчивлан рашаан сувилал
Төв аймаг 09.00-17.00 Баянцагаан сумын  Минералплас, Шохой чулууны үйлдвэр дэд станцуудаас цахилгаанаар тэжээгддэг хэрэглэгчид
23/IV Баянзүрх 10:30-17:30 10, 12-р хороо 20-р цэцэрлэг, Жанжины 12-21-р гудамж,  69 айл, Мобиком, Жаргалант, Сайрын харгана, Бодь зул сан, Си Пи Эм Си ХХК-ууд, Вэлл март худалдааны төв, Махаяан Дарь эх сүм, Дүүргийн НҮГ, Ботаникийн хүрээлэн тал болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-17:00 18-р хороо 38, 39, 39/А, 39/Б, 39/В, 39/Г, 40, 41, 41/Б, Эрэлийн 40, 41, 45, 63, 63/А,  66, 72, 73, 74, Ургац өгөөжийн 145, 163, 67-р байрууд, Донг Фанг, Сансар кабель, Та бид гэр бүл, Аж констракшн, Гангар орд ХХК-ууд, Иргэн Болд, С.Эрдэнэ, Тогтохбаяр, 111-р сургууль, Шинэ Монгол сургууль, Эрэл эмнэлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор
Хан-Уул 11:00-18:00 13, 14-р хороо 59-р сургууль, 165-р цэцэрлэг, Дүүргийн Эрүүл мэндийн нэгдэл, Холбооны 32-р салбар, Өлзийт гэр хороолол болон эдгээрийн ойр орчмоор
Баянгол 10:30-17:00 10, 11, 12,13, 14, 22-р хороо 5/А, 5/Б, 7/3, 16, 17, 19, 20, 20/3,  21, 23/А, 26, 27/А, 27/Б, 27/В, 27, 28, 30, 31, 32, 36, ХД/34-р байрууд, Тунгалаг АОС болон эдгээрийн ойр орчмоор
Төв аймаг 10.00-18.00 Өлзийт зуслан, Өвөржанчивлан рашаан сувилал, Тамган өндөр радио реле, Алтны уурхайнууд
10:00-13:00 Зуунмод сумын УБЦТС ТӨХК-ийн Зуунмод ТТ, Од кабелийн телевиз, Түмэн эх зах, УЗ хороо, ТЭХ кафе, 15, 27-р байр, Угсаатны музей болон эдгээрийн ойр орчмоор
14:00-18:00 Зуунмод сумын Спорт цогцолбор
24/IV Төв аймаг 09:00-13:00 Алтанбулаг сумын Арж, Цагаан толгойн гэр хороолол
10:00-13:00 Зуунмод сумын Нисэхийн гэр хороолол
11.00-17.00 Баян сум
14:00-18:00 Зуунмод сумын Төв АЗЗА, Төв Ус ХХК-ууд
25/IV Төв аймаг 09:00-18:00 Алтанбулаг сумын ЗДТГ, Уурын зуух, Хаан банк, Сургууль, Цэргийн байрны ахуй үйлчилгээ, Цэцэрлэг, Арж, Цагаан толгой
10:00-13:00 Зуунмод сумын Жишиг хороолол -1 орчмын гэр хороолол
14:00-18:00 Зуунмод сумын Жишиг хороолол -2 орчмын гэр хороолол
25, 26/IV Төв аймаг 10.00-18.00 Баяндэлгэр сумын хэрэглэгчид
26/IV Төв аймаг 09:00-13:00 Алтанбулаг сумын Арж, Цагаан толгойн гэр хороолол
09.30-18.00 Баянжаргалан сумын ЗДТГ, Хаан банк, Сургууль, Соёлын ордон, Зүүн гэр хороолол
10:00-13:00 Зуунмод сумын Зүүндэлгэр гэр хороолол
14:00-18:00
14:00-18:00 Алтанбулаг сумын Зүүн Дэнжийн хороо
27/IV Багахангай 09.00-17.00 Алтан оршихуй, Синво, ТЭДЭӨ орчмын хэрэглэгчид
27, 28/IV Төв аймаг 10.00-18.00 Архуст сум
29/IV Баянзүрх 11:00-16:00 11-р хороо Хүрэл тогоот  Одон орон судлах Оргил төв
11:00-17:00 18-р хороо 13-р хорооллын 1, 2, 4, 5, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, Зүмбэрийн 13, Рокмоны 23, Бурмаа ХОС-ын 44, Эм Си Эс-ийн 16, Энхтайваны 43, 69, 70, 72, 71, Дамдинсүрэнгийн 24, Алтан өргөөгийн 72, 72/Б байрууд, Цэцэрлэгжилт, Наран фүүдс, 84-р сургууль, 22-р цэцэрлэг, УБЦТС ТӨХК-ийн Баянзүрх ХҮТ, Ватиканы төлөөлөгчийн газар болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-18:00 11-р хороо Баянзүрхийн товчоо орчмоор, Дэнжийн 3Т-21, Петровис, М-Ойл, Шунхлай ШТС-ууд, Скай резортын замын хойд хэсгээр, Скай резорт, Одон орон, Хүрэл тогоот, Монгол Хабитат, Хүрхрээ тур, Монгол тур ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан 11:00-18:00 2, 3, 4-р хороо 65, 42-р сургууль, Шунхлай ШТС, Их Нарангийн 1, 3, 4, Бага Наран, Орбитын 8, 29, 30-р  гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Налайх 10.00-18.00 Заламт гол, Цагаан ташаа, Дафенг, Хун Хуа,  Шинэ Ёндоо-2 ХХК-ууд
Төв аймаг 10:00-13:00 Зуунмод сумын 5-р баг
14:00-18:00 Зуунмод сумын 5-р багийн урд хэсгээр
29, 30/IV Налайх 10.00-18.00 Тоосгоны үйлдвэр, Уурхайнууд
30/IV Баянзүрх 10:30-17:30 8, 12, 13-р хороо Жанжины 7, 10, 19-25, Чулуун овоо 1-5, Улаанхуарангийн 1-8-р гудамжууд, Алтан тэвш АОС-ууд, Техник форум, Монскан, МТ ШТС-98, Элмеко, Шим өгөөмөр, Миш Маш, Мобиком, Түмэн сант тэнгэр, Инкозон, Одод, Уянга, Сэрж интернэйшнл ХХК-ууд, Вэлл март худалдааны төв, Дүүргийн НҮГ, Ботаникийн хүрээлэн
Сүхбаатар 11:00-17:00 2-р хороо 8, 19, 19/А, 21-р байрууд, Монголын хүүхдийн эрхийн төв, ЗГБН Захиргааны 13-р байр, Хүүхэд залуучуудын соёл амралын төв, Сөүл, Автобус-3, Мөнхийн үсэг, Вагнер Ази автоматив, Монгол глобал ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Хан-Уул 10:30-18:00 11-р хороо Үндэсний цэцэрлэгт хүрээлэн, 821-825 байрууд, Эрчим сүлжээ зам, Пи Эс проперти ХХК-ууд, Бидний үрс цэцэрлэг, Эрдэнийн төгөл хотхоны баруун хэсэг, Олонлог академи болон эдгээрийн ойр орчмоор
11:00-17:00 10-р хороо Наадам гудамжны 701-714-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Сонгино-хайрхан 11:00-18:00 5, 6-р хороо Баянгол 27-65, Тоосгоны 24, Баянхошууны 4-7, Баянбулагийн 3-5-р гудамжууд, Тариат манхан, МТ Чингэлтэй, Мандухтек, Бат трейд ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор
Налайх 10.00-18.00 Ялгуун пено, Хан Алтай тоосго, Хасгуй, Хуалян, Элемент, Чилагу ХХК-ууд
Төв аймаг 10:00-13:00 Зуунмод сумын Усны аж ахуйн хэрэглэгчид
14:00-18:00 Зуунмод сумын 2-р уурын зуух, Худаг, Гэр хорооллын 1-2-р гудамжууд, Эс Пи сургууль, ХХАА-н газар, Петровис ШТС

 


Сэтгэгдэл бичих

Илгээх
Шинэ мэдээ
Их уншсан